Cieszyn ul. Liburnia 45
pl cz

O nas

 

NASZE POWOŁANIE

Chcemy dać Wam możliwość stworzenia doskonałego serca Twojego domu - funkcjonalnej, przemyślanej i pięknej kuchni. W kuchni potrzebujecie swobody ruchu i dobrze zagospodarowanego miejsca. Ale to nie wszystko, istotny jest również styl.Robimy to, korzystając z naszej wiedzy i 27- letniego doświadczenia. Projekt w programie 3D zapewni doskonałe dopasowanie mebli oraz wydobycie potencjału przestrzeni, którą dysponujesz i ułatwi Ci decyzję dotyczącą kolorów. Robimy to, znając potrzeby klientów i systemów które ułatwią Twoje życie w kuchni na lata. Tworzymy meble które są przede wszystkim przemyślane, ergonomiczne i trafiają w Twój gust.. Nasza firma nie stoi w miejscu, nasz zakład produkcyjny stawia na nowe technologie, dzięki czemu możemy sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

Założyciel firmy - Marian Góra

Marian jest człowiekiem charakternym i uczciwym. Od najmłodszych lat, spełniał się jako przedsiębiorca. Zaczął produkować meble sam, od podstaw. Pierwszym stworzonym przez niego przedmiotem była wersalka! I to dla sąsiada. Zachwycony kupiec był bodźcem, przez który Marian rozwinął swoje zainteresowanie meblami kuchennymi. Dziś już prosperującą na rynku 27 lat firmą zarządza jego utalentowana córka. Poznajcie Anetę.

Aneta Góra jest właścicielem studia od 11 lat. Jej ojciec był dla niej prawdziwą inspiracją, a ona sama szybko odnalazła się w świecie mebli. Dziś doskonale zarządza wspaniale prosperującą firmą. Największym plusem Anety jest jej zaangażowanie i wiedza. Te dwie cechy tworzą idealne połączenie, co sprawia że  Aneta jest ekspertem, w tworzeniu wyjątkowych i funkcjonalnych kuchni.

Ps. mówi się, że nawet po pracy myśli tylko o kuchniach.

Nasz zespół

Jarek jest naszym technikiem od początku założenia firmy. U nas tzw anioł, czuwa nad każdym zamówieniem. Jego precyzja i dokładność nie pozwalają mu na żadne błędy. Jarek zawsze myśli pozytywnie. Przy okazji jest bardzo opanowany i nikt nigdy nie widział go zdenerwowanego (codziennie zastanawiamy się jak to możliwe).

Mariana od 5 lat jest projektantką w naszej firmie. Jest opanowaną i ciepła osobą. Do naszej złotowłosej Mariany ustawia się szereg klientów. Przyciąga ludzi jak magnes swoją wyjątkową osobowością.

Karolina jest naszą projektantką i najbardziej wygadaną osobą w naszym zespole. Zawsze uśmiechnięta i codziennie gotowa na nowe wyzwania. Zawsze pierwsza przychodzi do pracy- ona naprawdę działa z zaangażowaniem.

Paulina to energiczna osoba, pełna zapału do pracy. Lubi nowe wyzwania i zawsze wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Naszych Klientów. Zawsze szuka sprytnych rozwiązań, jest bardzo kreatywna. 

Montażyści

Każdy z naszych montażystów bardzo się od siebie różni, a tworzą wspaniałą drużynę. Codziennie rano dostarczają nam dawkę humoru i jadą z misją montażu kuchni. Montują meble z ogromną łatwością. Są profesjonalistami i to zabawnymi – ich nie da się nie lubić. Chociaż może to dlatego, że to ich czyny najbardziej uszczęśliwiają klientów- zamontowana wymarzona kuchnia.

Produkcja

Chłopaki na produkcji pracują na dwie zmiany. O 5:30 Pan Janek stawia wodę na kawę i z uśmiechem rozpoczyna otwarcie zakładu. Każdy z nich jest jak elf świętego Mikołaja, to ich magiczne ręce tworzą te piękne meble. Wszyscy codziennie dokładają wszelkich starań by każda kuchnia była perfekcyjna. To prawdziwi fachowcy.

Skontaktuj się z nami
Producent Mebli Góra / Salon meblowy
Cieszyn ul. Liburnia 45
tel. kom.: +48 508 015 833
email: gorameble@vp.pl

Podaj numer swojego telefonu komórkowego:
+
-
-
W związku z zainteresowaniem Państwa ofertą, proszę o kontakt telefoniczny.
Twój numer telefonu nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych ani przekazywany dalej. Jedynie do Ciebie oddzwonimy - informacje o przetwarzaniu danych osobowych.